LED osvětlení kuchyňské linky

Navrhneme vám a následně i zrealizujeme LED osvětlení kuchyně. Osvědčuje se nemít jen centrální stropní svítidlo, ale pro lepší práci na lince i její osvětlení.

 

Pro osvětlení kuchyňské linky využíváme LED pásky v různých délkách a výkonech dle potřeb zákazníka. Dnes již není problém vybrat z barev světla jak teplou bílou (žárovkové světlo 2700-3500K), studenou bílou (6000K), ale doporučujeme denní bílou (4000-4500K), která se nejvíce přibližuje přirozenému dennímu světlu a tudíž nemění barvy interiéru do žluta nebo modra a je nejvíce příjemná.

 

Můžete vybírat z přisazených svítidel, montovaných do sádrokartonových podhledů, klasických lustrů. Výběr je opravdu široký.

Upřednostňujeme předvedení u zákazníka, možnost zaměření a výrobu přímo na zakázku. Vždy má zákazník možnost volby a konečné slovo.

 

Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem info(zavináč)abtechnik(tečka)cz či telefonicky (+420) 721 656 645. Rádi vám vypracujeme individuální návrh osvětlení. Nyní akce kompletní projekt s 10% slevou na osvětlení.

 

LED osvětlení kuchyně

 

LED osvětlení kuchyně - pracovní deska   LED osvětlení kuchyně - skříně   LED osvětlení kuchyňské linky   LED osvětlení kuchyně - stropní svítidla   LED osvětlení kuchyně - stropní svítidla
©2013-2021 kangaroo.cz   |   mapa stránek najdete nás na info(zavináč)ledesign(tečka)cz, m: (+420) 721 656 645